Samsung Galaxy S10 přebírá funkci z nejnovějších iPhonů

galaxy s10 aktualizace selfie kamerka

Když Apple letos představoval iPhone 11 a 11 Pro, mluvil celkem dlouhou dobu o svých fotoaparátech. Kromě těch zadních Apple ovšem vylepšil i přední TrueDepth kameru, která disponuje rozlišením 12 megapixelů a nabízí novou funkci, kterou se Apple rozhodl nazvat Slowfies. Jde v podstatě o zpomalený záznam videa, akorát pro přední kameru. A tu stejnou funkci přináší Samsung v řadě Galaxy S10, kde lze nově nahrávat zpomalený záznam také přední selfie kamerkou.

SAMSUNG GALAXY S10 gets SLOW-MOTION selfie videos and MORE

SAMSUNG GALAXY S10 gets SLOW-MOTION selfie videos and MORE

Aktualizace je momentálně dostupná prvním uživatelům v Německu či Švýcarsku a tak se k nám dostane pravděpodobně velice brzy. Kromě této novinky se můžeme těšit také na funkci Auto Hotspot. Ta udělá z vašeho zařízení hotspot nedalekým zařízením, které jsou připojeny k vašemu Samsung účtu. V notifikační liště nově také uvidíte možnosti pro ovládání zařízení, které jsou připojeny k telefonu.

Kromě nejnovějších říjnových bezpečnostních záplat v této aktualizaci Samsung vylepšuje také čtečku otisků prstů. Zpomalení videa u selfie kamery a funkci Auto Hotspot chtěl původně Samsung představit až s Androidem 10 a OneUI 2.0, nakonec jsou však obě funkce dostupné i na Androidu 9.

Co říkáte na nové funkce v Galaxy S10?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)