Samsung Galaxy Note II začíná dostávat aktualizaci na Android 4.3

Android-4-3-Galaxy-Note-II

Po problémech s Androidem 4.3 v přístroji Samsung Galaxy S III se i další telefon tohoto výrobce dočkal aktualizace. Začátkem minulého týdne jsme vás informovali, že aktualizace s Androidem 4.3 pro telefon Galaxy Note II je na spadnutí – a měli jsme pravdu, neboť se tato aktualizace začíná pomalu dostávat do evropských telefonů. Jako první se dočkali majitelé přístrojů ze severských zemí, ostatní regiony budou následovat. Jaké přinese aktualizace změny?

Namátkou třeba podporu hodinek Galaxy Gear, přibude funkce Samsung Knox, Samsung Wallet, vylepší se správa paměti RAM, změn se dočká uživatelské prostředí, nová klávesnice, nová zamykací obrazovka, funkce přesunu aplikací na paměťovou kartu a další.

Samsung Galaxy Note II zaujme obrovským displejem a přesným stylusem S-Pen Samsung Galaxy Note II zaujme obrovským displejem a přesným stylusem S-Pen

Zatím nejsme schopni říci, kdy přesně dorazí tato aktualizace do českých přístrojů, ale díky rozsáhlé uživatelské základně se to dozvíme krátce po uvolnění. Tato aktualizace je určena pro modely GT-N7105.

zdroj: androidheadlines.com

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (66)