Samsung Galaxy Note 9 dostává aktualizaci na One UI 2.1. Dočká se prý i S9

galaxy note 9 one ui 2.1

Samsung Galaxy Note 9 dostal Android 10 spolu s One UI 2.0 v březnu letošního roku, ovšem už zde máme aktualizaci na verzi 2.1. Tento populární telefon byl sice dodáván s Androidem 8.1 Oreo, ovšem Samsung na něj rozhodně nezapomíná. Brzy se tedy můžeme těšit na spoustu nových funkcí.

One UI 2.1 bylo předinstalované v nové řadě Galaxy S20 a také Galaxy Z Flip a o pár týdnů později se dočkala také řada Galaxy S10 či Galaxy Note 10. Všichni tedy očekávali, že řada Galaxy S9 a Galaxy Note 9 bude následovat krátce poté. Nic se však nedělo a tak se začalo spekulovat o tom, že dva roky staré vlajky tento systém vůbec nedostanou. To se naštěstí neděje, jelikož v Německu byla spatřena nová aktualizace.

Galaxy Note 9 One UI 2.1

Aktualizace má velikost 1,2 GB a přináší spoustu nových funkcí. Globálně se má rozšířit během několika následujících dní a to jak na Note 9, tak i na řadu S9. Pokud tedy máte jeden z těchto modelů, zkontrolujte aktualizace a pokud ji budete mít k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte již One UI 2.1 na Galaxy Note 9?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)