Samsung Galaxy Note 10 dostává novou beta verzi Androidu 10

samsung galaxy note 10 aktualizace

Společnost Samsung začala včera vypouštět oficiální finální verzi Androidu 10 pro řadu Galaxy S10, ovšem nejnovější vlajková loď – Galaxy Note 10 a 10+ se stále testuje. Dnes byla vypuštěna další beta verze, která přináší prosincové bezpečnostní záplaty a opravuje několik chyb.

Nový firmware nese označení N97 FXXU1ZSKN a opravuje problémy s hodinami na Always-On displeji, samovolným odpojováním Bluetooth či zobrazování souborů na SD kartách. Seznam všech oprav naleznete na screenshotech níže. Aktualizace je v tuto chvíli dostupná v Indii, ale první uživatelé ji dostávají také v Německu. Je tak otázkou času, kdy bude dostupná i u nás. Stáhnout si ji můžete klasicky skrz Nastavení > Aktualizace softwaru.

samsung galaxy note 10 android 10 beta

Vzhledem k tomu, že Samsung stále řeší poměrně závažné problémy a současná verze Androidu 10 je stále dosti zabugovaná se plné verze nedočkáme dříve, než v lednu 2020. Do té doby však očekáváme příchod několika dalších beta verzí.

Jste zaregistrování do programu Android 10 beta na svém Galaxy Note 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)