TOPlist

Samsung Galaxy M34 5G s velkou baterií je již za rohem, půjde o bestseller?

Samsung galaxy M34 5G

Řadu smartphonů Galaxy M brzy čeká nový přírůstek. Novinka v podobě telefonu Samsung Galaxy M34 5G by v sobě mohla ukrývat skutečně velký prodejní potenciál, jelikož má nabídnout nejen zajímavou výbavu a nadstandardně velkou baterii. Tradičně by totiž mělo jít o levnější alternativu ke stejně postavenému modelu z řady Galaxy A – v tomto případě populárnímu Galaxy A34 5G.

Dočkáme se již brzy

Představení smartphonu Samsung Galaxy M34 5G je přitom skutečně za rohem,  dojít by k němu mělo již 7. července. Indické zastoupení Samsungu přitom již stihlo ukázat nejen design připravované novinky, ale také některé specifikace připravované novinky. Předně bude novinka disponovat baterií o kapacitě 6 000 mAh. Zajímavě zní rovněž informace o použití fotoaparátu s 50MPx snímačem a optickou stabilizací obrazu. Použitý Super AMOLED displej pak nabídne 6.6″ úhlopříčku a 120Hz obnovovací frekvenci obrazu.

Samsung galaxy M34 5G

O výkon by se v tomto případě měl starat čipset MediaTek Dimensity 1080, tedy stejný jako v případě zmiňovaného Galaxy A34 5G. Je pak poměrně pravděpodobné, že i v tomto případě telefon nabídne 25W nabíjení a čtečku otisků prstů ukrytou v tlačítku napájení. Vedle USB-C konektoru je pak na teaseru lákajícím na představení novinky jasně vidět také 3,5mm jack pro připojení drátových sluchátek. Pokud by pak měla být dodržena tradice, že je řada M o něco málo levnější než ekvivalent z řady A, mohli bychom tipovat cenu na našem trhu někde v rozsahu 6 až 6,5 tisíc Kč.

Bude mít podle vás Samsung Galaxy M34 5G úspěch?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)