Samsung Galaxy M11 míří do Česka. Nabídne velkou baterii i zajímavou cenu

nový telefon samsung

Samsung Galaxy M11 míří půl roku po svém představení také do Česka. Telefon nabízí poměrně velkou baterii v kombinaci s čipsetem Snapdragon 450 a nenáročným displejem s HD+ rozlišením. Jeho cena je trochu nižší, než jsme původně čekali a tak by se mohlo jednat o celkem zajímavou volbu. Pojďme se podívat na specifikace.

Samsung Galaxy M11 míří do Česka

Přední stranu Samsung Galaxy M11 pokrývá 6,4″ LCD HD + displej s průstřelem v levém horním rohu. O výkon se stará již zmíněný Snapdragon 450 v kombinaci se 3 GB operační paměti RAM. Jedná se o osmijádrový procesor, který je taktován na 1,8 GHz. Paměť má na starosti 32 GB úložiště, které můžete rozšířit pomocí microSD karty.

Na zadní straně pak nalezneme tři fotoaparáty, přičemž hlavní snímač disponuje rozlišením 13 megapixelů a světelností f/1,8. Nachází se zde také ultraširokoúhlý 5 megapixelový snímač a hloubkový snímač pro lepší portrétní snímky. Video lze nahrát ve Full HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Na přední straně se pak nachází 8 megapixelová selfie kamerka. O výdrž baterie se stará 5 000 mAh akumulátor, který lze nabíjet skrz USB-C konektor. Telefon bude k dispozici v černé a modré barvě a to za doporučenou cenu 4 499 Kč.

Čím vás telefon zaujal?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)