TOPlist

Samsung si pohrává s několika variantami Galaxy Foldu 2. Jak vypadají?

galaxy fold 2

Samsung Galaxy Fold první generace se ještě ani nedostal do prodeje, přesto se hojně spekuluje o té nadcházející. Samsung totiž přihlásil tři různé varianty tohoto specifického zařízení, kde na všech můžeme vidět obrovský displej, ovšem liší se tvarem a velikostí.

A právě na to se zaměřil web letsgodigital.nl, který čas od času publikuje možnou podobu produktu, přičemž pracuje hlavně s patentovými přihláškami. V prvním návrhu můžeme spatřit výřez pro přední kameru, který je umístěný uprostřed, kdežto druhý a třetí návrh má kamerku spíše ke straně. Galaxy Fold 2 dorazí na trh v první či druhé polovině roku 2020. Známa je pouze velikost displeje, o ostatních parametrech sice slovo nepadlo. Dá se však čekat, že korejský gigant přijde s tím nejlepším, co bude hardwarový trh nabízet. Kvalitní fotoaparát, výkonný čip a další moderní technologie budou samozřejmostí.

Samsung se tedy rozhodně nevzdal a koncept ohebného displeje se mu zamlouvá. Rok 2020 tak dost možná bude rokem ohebných displejů. Pokud totiž Galaxy Fold uspěje, ostatní výrobci jej budou s téměř stoprocentní jistotou následovat.

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)