Samsung začíná prodávat v Česku model Galaxy A20s. Co nabídne a na kolik vyjde?

galaxy a20s

Společnost Samsung začíná po poměrně dlouhé době od představení na jiných trzích prodávat v Česku model Galaxy A20s. Ten nabízí tři fotoaparáty, osmijádrový procesor, čtečku otisků prstů i poměrně velký displej. Kolik za ní zaplatíme?

Samsung začíná prodávat v Česku model Galaxy A20s

Přední stranu telefonu pokrývá 6,5″ IPS displej s HD+ rozlišením a poměrně nízkou jemností 259 ppi. O výkon se stará osmijádrový čipset Snapdragon 450 s taktem až 1,8 GHz a sekundovat mu bude buď 3 nebo 4 GB RAM a 32 či 64 GB úložiště. Pro rozšíření úložiště pak nechybí slot pro microSD karty. Na zadní straně nalezneme kromě trojice fotoaparátů také čtečku otisků prstů.

O výdrž se postará 4 000 mAh baterie, kterou lze nabíjet skrz 15W nabíjení. A cena? Oficiální doporučená maloobchodní cena činí 4 999 korun. Uvidíme, jak si bude u zákazníků stát, ovšem že by se jednalo o nějakou super koupi co se týče poměru cena/výkon se rozhodně říct nedá.

Co říkáte na tento model a jeho cenu?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)