Sám doma po 28 letech: Kevin McCallister si na pomoc přizval Google Home

sam doma po 28 letech google reklama asistent home

Už je to 28 let od doby, kdy se poprvé objevil film Sám doma. Tento nejvýdělečnější vánoční film všech dob nemusíme představovat. Nyní se Macaulay Culkin, představitel hlavního hrdiny vrací do známého domu. Akorát je již vybaven technikou, která se používá v roce 2018. Výsledkem je perfektní reklama na Google Home s Kevinem McCallisterem.

Sám doma po 28 letech: Google Home a chytrá domácnost v hlavní roli

Za jednou z nejpovedenějších vánočních reklam tohoto roku stojí Google. Herec Macaulay Culkin se po mnoha letech vrátil do role Kevina, ale tentokrát v moderním pojetí a s pomocí chytrého asistenta Google.

Home Alone Again with the Google Assistant

Home Alone Again with the Google Assistant

Kevin McCalister se spoléhá na chytrou domácnost, zatímco se v reklamě vyskytují známé scény z původního filmu. Ukazují se prvky chytré domácnosti jako je automatické zamykání dveří na dálku, pohyb po bytě s kartonovou osobou pomocí chytrého vysavače anebo zapínání světel, aby tak Kevin odlákal “Mokré bandity”.

Samozřejmě to nekončí pouze reklamou. Google přidal do Asistenta několik novinek spojených s filmem Sám doma. Můžete se například zeptat “Hey Google, did I forget something?” nebo třeba “How much do I owe you?”.

Google Home

Google Home

8.0
  • Rozměry 96,4 x 142,8 mm
  • Hmotnost 477 g
  • Konektivita Wi-Fi
  • Baterie -
  • Představení na trh -

Jak se vám líbí tato reklama na Google Home?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)