Sága Harry Potter míří na Netflix kompletně v češtině

harry potter netflix

Při dnešním dni, kdy máme před sebou celý víkend se k nám dostala zajímavá zpráva. Sága Harry Potter míří na Netflix. Máme tak ideální čas na to, udělat si sobotní či nedělní maraton, kdy budeme objevovat spolu s tímto kouzelníkem svět Bradavic a mnoho dalšího. Na které filmy se tedy můžeme těšit?

Harry Potter míří na Netflix

Na Netflixu je nyní dostupných všech sedm dílů, tedy Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězen z Azkabanu, Ohnivý Pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve a Relikvie Smrti první i druhá část. Příliš s tím nepočítáme, ale pokud jste náhodou tento kouzelnický svět minuli, je ideální čas k tomu tuto chybu napravit.

Harry Potter All Trailers Part(1-8) (2001-2011) By Mighty Nation

Harry Potter All Trailers Part(1-8) (2001-2011) By Mighty Nation

První dva díly jsou spíše pohádkami, ovšem od třetího dílu se z filmů začínají stávat poměrně slušné fantasy thrillery, které pobaví nejen děti, ale také dospělé. Všechny filmy jsou k dispozici jak v titulkách, tak samozřejmě v českém dabingu, který je mimochodem výborný.

Netflix
Netflix

Máte rádi Harryho Pottera?

Zdroj: Netflix

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)