Povedená RPG hra Ravensword je nyní na Androidu zdarma: Ušetřete 190 Kč

ravensword-shadowlands

Ravensword: Shadowlands už je sice starší hra, ale díky 3D grafice a zajímavému světu vypadá stále dobře i v roce 2018. Jedná se o akční RPG hru, která je zasazena do fantasy světa. Normální cena je 190 Kč, což je opravdu hodně. Nyní je však na omezenou dobu zdarma a každý si ji může stáhnout do svého telefonu.

Ravensword: Shadowlands se dá po omezenou dobu stahovat zdarma

V mnohém může připomínat mnohem slavnější herní sérii The Elder Scrolls. I zde najdeme velký otevřený svět, můžete hrát v první nebo ve třetí osobě a zároveň se dají používat různé zbraně od luků až po mohutná kladiva. Vše je samozřejmě přizpůsobeno mobilním telefonům, ovládání je tak jednodušší a i obecně herní prvky byly zjednodušeny tak, aby se dala hrát na přenosných zařízeních.

Ravensword: Shadowlands Teaser Trailer

Ravensword: Shadowlands Teaser Trailer

Jak budete hrát je zcela na vás. Můžete používat pouze kozla, plížit se jako zloděj a útočit ze zálohy, nebo se postavit do první řady a vše posekat. Ve hře si můžete osedlat i koně pro rychlejší cestování a dokonce i létající stvoření v pozdějších fází hry. Hra byla stažena na více než 100 tisíc Android zařízení, průměrná známka je velmi dobrých 4,0.

Ravensword: Shadowlands 3d RPG
Ravensword: Shadowlands 3d RPG

Vyzkoušíte si hru Ravensword?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)