Rodinná komedie Yes Day je nejsledovanějším filmem na Netflixu

yes day netflix

Na Netflixu se objevila poměrně očekávaná rodinná komedie Yes Day. Ta pojednává o rodině, kde to chodí jako všude jinde. Ratolesti jsou zvídavé a tak mají jako každé jiné občas šílené nápady, které konzervativní a pragmaticky uvažující rodiče zcela logicky většinou odmítají.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Yes Day je nová rodinná komedie

Jednoho dne se rodiče s dětmi dohadují o tom, že je s nimi nuda a na všechno jim říkají jasné NE. Allison i Carlos se zamyslí nad tím, proč děti stále odmítají a připomínají si časy, kdy s nimi byla zábava. Proto má přijít Yes Day, kdy mají oba rodiče říkat na všechno ANO. Tedy, s jistými omezeními pochopitelně. Pokud od filmu čekáte nového Yes Mana, budete spíše zklamaní. Občas se některé prvky z toho skvělého filmu objeví a přestože se může zdát, že jde v jádru o stejný film, není tomu tak.

Netflix
Netflix

Yes Day s Jennifer Garner | Oficiální trailer | Netflix

Yes Day s Jennifer Garner | Oficiální trailer | Netflix

Na rozdíl od Yes Mana není film zdaleka tak vtipný a ani samotná zápletka není tak dobrá. Jde spíše o průměrný snímek, který ale dobře poslouží na odreagování se o víkendu. Herecké výkony jsou také spíše průměrné, poměrně dobře si ale vedla herečka Jennifer Garner, která jasně vynikala. Na ČSFD má Yes Day 52 % a shlédnout jej můžete na platformě Netflix.

Jak se vám film líbil?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)