TOPlist

Respirator z Lidlu za skvělých 10 Kč. Lepší ochrana než eRouška?

respirátor Lidl

Už jsme si zvykli na to, že Lidl se snaží vstupovat do nových netradičních segmentů, ale jeho poslední akce vás možná mile překvapí. Řetězec supermarketů Lidl se tentokrát rozhodl, že pomůže národu sužovanému pandemií a bude prodávat ochranné pomůcky za cenu, kterou si může dovolit snad každý. Roušku a respirátor teď Lidl prodává doslova za pár korun. Jaké jsou podmínky akce?

Jedno balení třech respirátorů kategorie FFP2 po třech kusech je teď v Lidlu na prodej za 29,90Kč. Protože Lidl očekává vysokou poptávku, tak bude zatím omezen nákup jednoho balení respirátorů na jednoho zákazníka. Lidl do nabídky dále zařadil i balíček deseti roušek za 29,90Kč. Také s omezením jednoho balení na jednoho zákazníka. Firma uvedla, že úzce spolupracuje s dodavatelem, aby mohla pružně reagovat na aktuální nabídku. Lidl také upozorňuje, že se nejedná o časově omezenou nabídku, ale respirátory a roušky budou za tyto ceny v prodeji dlouhodobě. V Lidl eshopu ale respirátor a roušku zatím bohužel objednat nelze.

eRouška - Part of Smart Quaran
eRouška - Part of Smart Quaran

Máme sice v redakci rádi nejnovější technologie a například prevence pomocí programu eRouška je úžasný nápad, který skutečně pomáhá. Za stávající situace je ale nutné nepodceňovat klasickou ochranu pomocí pomůcek jako jsou roušky a respirátory. V poslední době se navíc mluví o možném zavedení povinného nošení respirátorů na některých místech.

Jak se chráníte za probíhající pandemie?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)