Hledáte levný reproduktor Home? Zkuste německý Google Store

chytry reproduktor home

Reproduktor Home od Googlu se dal dlouhou dobu oficiálně pořídit pouze v USA nebo Velké Británii. Na konferenci I/O 2017 se ale oznámilo, že chytrý reproduktor se postupně objeví v dalších státech. Nyní je reproduktor Home dostupný i v německém Google Store.

Nákupem z Německa se dá značně ušetřit

Google Home se dá pořídit samozřejmě i v Česku, několik obchodů jej dováží na vlastní náklady z Velké Británie. Jeden z těch obchodů je i Alza, kde se dá pořídit chytrý reproduktor za cenu 4 999 Kč a navíc se musí řešit problém s anglickou zástrčkou a redukcí.

chytry repruduktor google home nemecky store

Nově na německém Google Store pořídíte Home za 149 eur, což je v přepočtu cca 3 800 Kč. Minulý rok by to byl ještě problém, protože Google neumožňoval nákupy ze zahraničí. To se ale změnilo, Google Store akceptuje české platební karty i objednání z naší lokace. Poštovné po Německu je zdarma, jediný malý problém nastává s posláním do Česka.

K tomu ale existují různé služby jako mailboxde.cz, znemecka.eu nebo balicky.eu. Přes tyto služby si domluvíte v Německu adresu, kterou napíšete do objednávky. Jakmile balík přijde, tak vám jej odešlou do Česka, poštovné je přitom maximálně o několik desítek korun dražší, než kdybyste objednávali něco v České republice.

Google Home

Google Home

8.0
  • Rozměry 96,4 x 142,8 mm
  • Hmotnost 477 g
  • Konektivita Wi-Fi
  • Baterie -
  • Představení na trh -

Plánujete v budoucnosti koupit chytrý reproduktor Home?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)