Bose v ČR prodává reproduktor SoundLink Flex. Mrkejte, co umí

Bose Soundlink Flex reproduktor ČR

Společnost Bose, celosvětově proslavená výrobou audio techniky, posílá na evropské trhy nový přenosný bezdrátový reproduktor. Mimo jiné i v ČR se začíná prodávat model SoundLink Flex, který se hodlá pokus navázat na úspěchy staršího reproduktoru SoundLink Mini. Novinka měří přibližně 20 x 5 x 9 cm a váží něco přes 450 gramů. Zadní strana z měkkého silikonu a přední ocelová mřížka chrání přístroj proti poškrábání či poškození při nárazech a při pádu do vody Flex dokonce vyplave na hladinu. O krytí je postaráno díky standardu IPX7.

Díky konstrukci s vlastním velkým měničem a dvěma protilehlými pasivními zářiči má Bose Soundlink Flex nabídnou čistý zvuk s výbornou srozumitelností všech nástrojů i vokálů a výraznými basy. Zkreslení minimalizuje vlastní technologie digitálního zpracování signálu a patentovaná funkce Bose PositionIQ™ automaticky optimalizuje šíření zvuku podle toho, jestli reproduktor stojí, leží, nebo visí.

Párování i s více přístroji je hračka díky paměti až na osm zařízení a v kombinaci s dalšími Bose reproduktory je k dispozici i zapojení do stereo sestavy či party mono systému. Vestavěná baterie poskytuje dostatek energie až na 12 hodin přehrávání a prostřednictvím vestavěného mikrofonu můžete také přistupovat k hlasovému asistentovi telefonu nebo přijímat a uskutečňovat hovory. Bose SoundLink Flex je k dostání u autorizovaných prodejců za doporučenou koncovou cenu 4 390 Kč. V barvách černá, kouřová bílá a kamenná modř.

Která barva nového Bose SoundLink Flex se vám líbí nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)