Reolink představil kameru KEEN Ranger PT. Nabízí 4G připojení a 2K obraz

reolink keen kamera

V listopadu jsme pro vás otestovali praktickou kameru Reolink GO PT, jejíž hlavní výhoda spočívala v tom, že jste si ji mohli dát kamkoliv, kde dosáhl LTE signál. Nyní firma Reolink představuje novinku KEEN Ranger PT, což je v podstatě její vylepšená verze.

Reolink KEEN Ranger PT disponuje 4G připojením

KEEN Ranger PT je praktická kamera se záběrem až 360 stupňů. Ovládá se snadno pomocí mobilního telefonu v aplikaci, kde si ji můžete různě štelovat. Oproti svému předchůdci je navíc maskovaná, takže ji snadno schováte třeba v lese, což se může hodit myslivcům či organizacím pro ochranu divoké zvěře. Obraz zde zachytává 4Mpx kamera se super HD kvalitou, která dokáže zachytit 2K video. Ta má v sobě zabudovaný algoritmus, který rozlišuje lidi, vozidla i zvířata od ostatních pohybů, mezi které můžeme zařadit třeba ohýbání větví či padání listí.

KEEN Ranger PT – 4G Trail Cam 2K

KEEN Ranger PT - 4G Trail Cam 2K

Předobjednávky začínají již dnes, v Evropě vyjde na 419 EUR, tedy něco okolo 10 000 korun. V tuto chvíli začínáme kameru testovat v redakci, takže se zároveň můžete zeptat na vše, co by vás ohledně ní zajímalo.

Jakou kameru používáte vy?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později

Komentáře (0)