Rendery OnePlus 11 Pro: Pěkná záda a návrat „toho“ přepínače

OnePlus 11 Pro rendery OnLeaks Smartprix

Sotva se na trhu začali zájemci shánět po telefonu OnePlus 10T, na internet postupně unikají detaily k připravované sérii OnePlus 11. Minimálně jeden její zástupce by se měl ukázat ještě ke konci letošního roku. Pravděpodobně půjde o mimo jiné model OnePlus 11 Pro, k němuž dokonce existují už i neoficiální rendery vytvořené známým „leakerem“ OnLeaks ve spolupráci s redakcí Smartprix.

Počítačově vygenerované obrázky, které odpovídají dosavadním slovním únikům a popisu prototypu tohoto přístroje, ukazují hned na tři zajímavé věci. Na první pohled je to hlavně modul zadních fotoaparátů, který by měl být „dvoupatrový“, přičemž horní vrstva prý bude kružnicová a druhá ve tvaru čtverce se dvěma zaoblenými rohy se bude slévat s okrajem telefonu. Podobná řešení jsme už viděli u některých konkurentů, nicméně toto je opět něco nového.

Nelze si nevšimnout rovněž nápisu Hasselblad, který napovídá, že se OnePlus vrátí ke spolupráci s tímto výrobcem optiky. Velmi pozorní pozorovatelé si pak všimnou součástky, která k překvapení mnoha fanoušků chybí na těle zmíněného modelu OnePlus 10T. Ano, jde o „alert slider“ neboli přepínač mezi jednotlivými režimy upozornění. Tento ikonický OnePlus prvek se tedy snad velmi rychle vrátí, jak i firma naznačovala.

Jak se vám líbí údajná podoba OnePlus 11 Pro?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)