TOPlist

Displej zahnutý na 4 strany? Nové rendery upřesňují vizáž Huawei P40 Pro

rendery Huawei P40 Pro

Světlo světa spatřily nové spekulativní rendery očekávané vlajkové lodi Huawei P40 Pro. První odhadovanou podobu tohoto čínského telefonu jsme vám přinesli v jednom z předchozích článků. Za novými počítačově vytvořenými snímky stojí dvojice 9TechEleven a Rodent950. Obrázky jsou odvozené od dosavadních informacích o přístroji a technických CAD podkladech z továrny. Nejzajímavějším vizuálně zpracovaným prvkem, který se má zakládat na pravdě, je zahnutí displeje přes všechny čtyři hrany telefonu. V rozích ho mají chránit lehce vystouplé kovové obloučky. Jestli se tento design potvrdí, půjde o vskutku odvážné řešení. Nejsme si jistí, jestli už někdo podobný displej do masové výroby nasadil.

Aktuální rendery u Huawei P40 Pro odhalují také průstřel pro dvě přední kamery. Ten by se měl nacházet v levém horním rohu displeje. Jeden ze senzorů by měl být běžným objektivem, druhý pak ultraširokým pro skupinové selfie. Snímky zadní strany přístroje potvrzují předchozí spekulace o uspořádání pěti fotoaparátů a blesku. V levém „sloupci“ by se měly nacházet hlavní, ultraširoký a periscope senzory. V tom pravém by měl být pod LED bleskem ToF senzor a ještě jeden další, o kterém se debatuje. Mohlo by jít o telephoto objektiv, případně o senzor pro makro focení. Mezi další spekulativní specifikace patří Kirin 990 čipset, 12 GB RAM, 256 GB ROM a také Android 10, i když už asi bez mobilních Služeb Google. Je dost možné, že se přístroj na trh vydá s předinstalovanými Huawei Mobile Services. Mělo by k tomu dojít někdy letos v březnu.

Líbilo by se vám takové zpracování Huawei P40 Pro?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)