První rendery Google Pixel 5a jsou na světě. Co o telefonu víme?

nadcházející mobil od googlu

Google započal svou odlehčenou řadu Pixelů spolu s Pixelem 3a a vzhledem k tomu, že jde o nejprodávanější modely amerického giganta se nelze divit, že se chystá nástupce. Nyní nám unikají rendery modelu Pixel 5a a je zřejmé, že se od předchůdce příliš lišit nebude.

Rendery Google Pixel 5a

Pokud se na rendery podíváme, zjistíme že je velice těžké telefon rozlišit od Pixelu 4a 5G, který byl na trh uveden minulý rok. Model Pixel 5a má rozměry 156,2 x 73,2 x 8,8 mm. Znamená to, že se velikost posune někam mezi Pixel 4a a 4a 5G. Můžeme počítat také s unibody tělem, které je zřejmě opět plastové. Co se týče displeje, ten má úhlopříčku 6,2 palce s Full HD+ rozlišením a typ je znovu OLED.

Na zadní straně se pak nachází dva fotoaparáty ve čtvercovém modulu. Ani tentokrát nemá chybět audio jack či čtečka otisků prstů na zadní straně. Potěší rovněž přítomnost stereo reproduktorů. Nic jiného o telefonu zatím nevíme, ale telefon by mohl být představen již poměrně brzy, takže se dá očekávat že do té doby unikne spousta dalších informací.

Jak se na nový Pixel těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)