Render odhalil design Honor V40. Vydání nového Honor telefonu se blíží

honor v40 render design

Společnost Honor plánuje vydat nový telefon velice brzy. Šéf společnosti už dříve potvrdil, že se tak stane, jakmile se společnost osamostatní od Huawei. Spekulace rovněž hovořily o tom, že se bude jednat o řadu Honor V40. To naznačuje i poslední render, na kterém právě můžeme design Honor V40 vidět. Honor se sice na papíře osamostatní, ale minimálně u tohoto telefonu ještě stále můžeme vidět design vycházející z Huawei telefonu, konkrétně Huawei Mate 40.

Design Honor V40 připomíná Huawei Mate 40

Jak můžete sami vidět na obrázku níže, přední strana telefonu Honor V40 bude mít zaoblený displej a také duální selfie kameru v levém horním rohu. Samotný průstřel by přitom měl být menší o 20 procent. Na zadní straně budou čtyři fotoaparáty, které jsou seřazeny do kolečka podobně jako u Mate 40. Pokud se nákresy potvrdí, tak okolí fotoaparátů bude připomínat lunetu hodinek.

Všimnout si dále můžeme USB-C konektoru, hlasitého reproduktoru a slotu na karty. Všechny tyto prvky budou na spodním rámu. Samotného představení telefonů řady Honor V40 bychom se měli dočkat v lednu 2021. Dá se rovněž očekávat, že v následujících dnech a týdnech uvidíme velké množství úniků, které nám odhalí téměř každý aspekt tohoto telefonu.

Těšíte se na nové Honor telefony?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)