Skvělá aplikace Recover Bin stojí normálně 220 Kč a nyní je zdarma. Co umí?

recover bin aplikace zdarma

Asi každému z nás se už v životě stalo, že jsme si omylem smazali fotku, video či jiný typ souboru, který jsme ale následně postrádali. Ať už to bylo z důvodu, že jsme chtěli na někoho zapomenout, byli jsme naštvaní, nebo jsme to udělali omylem. Aplikace Recover Bin, která je nyní zdarma tento problém řeší a funguje velmi podobně, jako například koš v systému Windows.

Recover Bin je nyní zdarma

Aplikace Recover Bin poskytuje rychlý a snadný způsob, jak obnovit soubory. Aplikace zachycuje vaše smazané soubory, přičemž přímo v aplikaci je můžete buď obnovit, nebo trvale smazat. Aplikace ale funguje nejen jako koš, ale také dokáže skenovat napříč vaším telefonem a obnovit již smazané fotografie, videa, soubory PDF a audio soubory v původní kvalitě.

  • Fotografie
  • Videa
  • PDF soubory
  • Audio soubory
Recover Bin: Restore Deleted P
Recover Bin: Restore Deleted P

Aplikace má hodnocení 4 hvězdičky a na Google Play normálně stojí 219,99 Kč, avšak nyní je po omezenou dobu zdarma. Sami jsme ji vyzkoušeli a na první pohled vypadá velmi dobře. Existuje také varianta zdarma, která však postrádá některé funkce a zobrazují se v ní reklamy.

Co říkáte na aplikaci Recover Bin?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)