Poprvé máme možnost vidět OnePlus 9 na reálných fotkách

reálné fotografie OnePlus 9

S největší pravděpodobností už víme, jak bude reálně vypadat nový vlajkový telefon od OnePlus. Serveru PhoneArena se podařilo získat reálné fotografie mobilu, kterým je údajně právě očekávaný OnePlus 9. Na pohled je nejzajímavější modul se zadními fotoaparáty. I díky němu připomínají záda přístroje poslední Samsung telefony nebo modely od sesterského Oppo. Z fotek stříbrného mobilu je patrné, že by měla novinka disponovat třemi zadními objektivy. Dva dostanou stejně velký prostor, třetí bude podstatně menší.

O specifikacích jednotlivých senzorů se zatím nic neví. Parametry by měly nakonec zabrat místo současného nápisu ULTRASHOT. Ten je společně s upraveným logem na telefonu jen z toho důvodu, že jde o produkční prototyp. Na přední straně reálné fotografie OnePlus 9 potvrzují průstřel vlevo nahoře a celkovou plochost displeje. Mělo by jít o 6,55″ 120Hz panel s rozlišením 2400 x 1080 pixelů.

Kromě snímků samotného mobilu se objevily i systémové screenshoty se specifikacemi. Díky úniku tak víme, že skutečně dojde na procesor Qualcomm Snapdragon 888, Android 11 vložený do OxygenOS 11 nebo 4500mAh baterii. Tento konkrétní model má 8 GB RAM a kapacitu úložiště o velikosti 128 GB.

Jak se vám líbí ten modul s foťáky?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)