TOPlist

V Evropě se zřejmě dočkáme levných realme hodinek s podporou hovorů

realme watch t1

Společnost realme, která se ještě nedávno orientovala primárně na mobilní telefony se pomaličku rozrůstá do dalších segmentů. V říjnu představila kromě vlastního tabletu a notebooku také hodinky realme Watch T1 a nyní to vypadá, že se brzy dočkáme hodinek realme Watch S100. Ty se mají dostat na globální trh ještě tento měsíc.

realme Watch S100 budou možná jen přeznačené Watch T1

Jelikož jde o hodinky z řady Watch S, očekává se že přijdou s kulatým displejem a spekulace ukazují na dvě barevné verze – černou a šedou. Další odhady však říkají, že by mohlo jít pouze o přeznačenou verzi realme Watch T1, které rovněž disponují kulatým displejem a jsou k dispozici pouze na asijských trzích.

Pokud by se tato informace ukázala jako pravdivá, vůbec bychom se nezlobili. Za cenu okolo 2 400 korun bez daně totiž nabízí podporu hlasových hovorů, NFC a mají také 4GB vestavěné úložiště pro hudbu. Samozřejmostí je podpora hromady sportovních aktivit a funkce jako sledování spánku, monitorování srdečního tepu nebo kyslíku v krvi.

Jaké chytré hodinky používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)