Realme Watch S Pro certifikovány. Na co se těšit?

chytré hodinky realme

Není tomu tak dávno, co společnost Realme představila své první hodinky. Pokud se vám však jejich design nezamlouvá, budete si muset počkat na Realme Watch S Pro, které jsou nyní certifikovány na FCC. Dočkat bychom se jich měli velmi brzy.

Realme Watch S Pro certifikovány

Na FCC se objevilo spoustu fotografií, kde jsou hodinky vidět v celé své kráse. Dokonce je zde vidět také uživatelská příručka, která zmiňuje většinu klíčových specifikací. Přední stranu dle všeho pokryje 1,39″ AMOLED panel s rozlišením 454 x 454 pixelů a funkcí Always-On. Hodinky váží 63,5 g a jejich průměr činí 46,1 mm. Uvnitř se pak nachází 42 mAh baterie.

Stejně jako u předchozí varianty se nejedná o hodinky s Wear OS, namísto něj se snaží hodinky upřednostnit výdrž baterie. Je zde několik režimů cvičení a nechybí GPS, senzor srdeční frekvence nebo okysličení krve. Hodinky sledují také spánek a dokáží zobrazit notifikace a ovládat hudební přehrávač a fotoaparát na dálku. Na další informace si budeme muset počkat do oficiálního představení.

Jaké hodinky používáte vy?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)