TOPlist

Realme Watch S oficiálně: nízká cena, ucházející baterie a spousta funkcí

levné chytré hodinky

Společnost Realme právě oficiálně představila své chytré hodinky Realme Watch S. Hodinky nabídnou poměrně velký displej, několik parádních ciferníků, hliníkové tělo nebo třeba snímač SpO2 pro monitorování okysličení krve. Pojďme se na ně podívat.

Realme Watch S oficiálně

Přední stranu hodinek pokrývá 1,3″ kruhovitý displej s rozlišením 360 x 360 pixelů a můžeme počítat také se senzorem, který automaticky upravuje jas v závislosti na okolním světle. Displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3. Hodinky nabídnou hned 12 různých ciferníků, avšak společnost tvrdí, že v dalších několika měsících jich bude k dispozici přes 100. Tělo hodinek je tvořeno z hliníku a na pravé straně má dvě tlačítka, kterými se dají hodinky ovládat.

Řemínky jsou pak ze silikonu a jsou k dispozici ve čtyřech barevných variantách – modré, oranžové, zelené a černé. Realme Watch S nabídnou snímač srdeční frekvence PPG a také SpO2 snímač pro monitorování okysličení krve. Pro sportovce je zde připraveno 16 různých sportovních režimů. Mezi další zajímavé funkce patří třeba sledování spánku, možnost odmítnout hovor, ovládání hudby nebo fotoaparátu. Samozřejmě nechybí certifikace IP68, ovšem tradičně se na vady způsobené vodou záruka nevztahuje.

nové hodinky realme

Dle společnosti hodinky bez problému vydrží až 15 dní, o což se stará 390 mAh baterie. Jejich cena je 14 999 PKR, což je asi 2 100 korun bez daně. Dostupnost jinde, než v Pákistánu není v současné době známá. Dá se ale čekat, že se objeví i u nás.

Jak se vám líbí nové hodinky od Realme?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)