realme Watch 3 Pro lákají na nízkou cenu, GPS, volání i AMOLED displej

realme watch 3 pro

Společnost realme právě v Číně představila nové hodinky realme Watch 3 Pro, které nahrazují více než rok starý model realme Watch 2 Pro. Jedná se o prémiové hodinky s dlouhou výdrží baterie, GPS či parádním AMOLED panelem. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

Dominantou hodinek realme Watch 3 Pro je 1,78palcový AMOLED panel s rozlišením 368 x 448 pixelů a 60Hz obnovovací frekvencí, což není u hodinek úplný standard. Svítivost pak činí 500 nitů a nechybí ani funkce Always-On. Počítat můžeme s již zmíněnou GPS, ale také sledováním srdečního tepu, SpO2, spánku či stresu. Sportovci ocení více než 110 sportovních režimů, přičemž 5 z nich (chůze, běh, jízda na kole, trenažér a veslování) má na starost algoritmus Cywee, který poskytuje ještě přesnější údaje.

Samozřejmostí je také volání, avšak pouze přes Bluetooth. Verze s LTE v nabídce bohužel nebude. Výdrž pak dostala na starost 345mAh baterie, která vydrží až 10 dní i v případech, kdy budete využívat GPS či volání. Skrz hodinky můžete rovněž ovládat váš fotoaparát a nechybí aplikace jako budík, připomínky, svítilna, časovač, stopky a mnoho dalších.

Realme *FLAGSHIP* Smartwatch is HERE⚡️ Realme WATCH 3 PRO Review – BEST Bluetooth Calling Smartwatch

Realme *FLAGSHIP* Smartwatch is HERE⚡️ Realme WATCH 3 PRO Review - BEST Bluetooth Calling Smartwatch

V tuto chvíli jsou k dostání pouze v Číně a to v přepočtu za asi 1 600 Kč.

Jak se vám zamlouvají nové realme hodinky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)