Realme Watch 2 Pro jsou velmi levné hodinky s hromadou funkcí. Co na ně říkáte?

levné chytré hodinky

V dubnu firma realme představila hodinky Watch 2 a nyní oficiálně ukazuje model Realme Watch 2 Pro. Hodinky vypadají velice podobně jako standardní model, ovšem potěší větší displej s vyšším jasem nebo delší výdrž baterie či vestavěná GPS. Pojďme si je tedy představit.

Realme Watch 2 Pro oficiálně představeny

Přední stranu hodinek pokrývá 1,75″ displej s rozlišením 385 x 320 pixelů, jasem 600 nitů a obnovovací frekvencí 30 Hz. Stejně jako předchozí model i tento podporuje více než 100 ciferníků včetně některých exkluzivních. Za zmínku stojí třeba Master Edition, za kterou stojí umělec Grafllex. Další poměrně klíčový rozdíl mezi modely se týká baterie. Hodinky disponují kapacitou 390 mAh a poskytnou výdrž až 14 dní na jedno nabití.

Potěší také přítomnost GPS, zatímco klasické Realme Watch 2 se musí spokojit s propojením telefonu. Samozřejmě nechybí funkce jako sledování spánku, monitorování srdečního tepu nebo měření hladiny kyslíku v krvi. Pokud často sedíte, hodinky vás na to rovněž upozorní. To stejné se dá říct o pití a dýchání. Realme Watch 2 Pro nabízí přes 90 různých sportovních režimů a nechybí ani ovládání hudby či fotoaparátu. A cena? V Malajsii se budou prodávat za 299 RM, což je asi 1 500 korun bez daně. Dá se předpokládat, že u nás bude o něco vyšší. Přesto se může jednat o velice zajímavý nákup.

Jaký máte názor na realme watch?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)