Unikly specifikace chytrých hodinek od Realme. Překonají konkurenci?

Realme hodinky specifikace

Na konci března se čínská společnost Realme oficiálně pochlubila, že skutečně připravuje vlastní chytré hodinky. Tehdy jsme se dočkali jen strohé ukázky v rámci rozhovoru s ředitelem. Nedozvěděli jsme se vlastně nic víc než jen tvar a základní barvu. Realme vlastně hodinky nijak jinak neuvedlo ani doteď, ale díky šikovným rukám či kontaktům člena XDA Developers komunity jménem @deletescape máme nyní jako na stříbrném podnosu uniklé rendery, snímky obrazovky i mnohé specifikace. Potvrzuje se v prvé řadě čtvercový displej se zaoblenými rohy, pod kterým je logo značky. Na pravé straně je vidět podlouhlé tlačítko. Řemínky jsou evidentně silikonové a není jasné, jestli budou vyměnitelné. Snad ano. Hodinky se budou pravděpodobně nabíjet v magneticky připínacím doku. Další technické parametry najdete v přehledném seznamu.

Chytré hodinky Realme – uniklé specifikace

  • nějaké vlastní UI (nebude to Wear OS)
  • 1,4″ TFT LCD displej s rozlišením 320 x 320 px
  • baterie s kapacitou 160 mAh (až 7 dní výdrž s nepřetržitým monitorem tepu)
  • certifikace IP68
  • Bluetooth 5.0, měření tepu a kyslíku v krvi, akcelerometr
  • 5 přednastavených vzhledů ciferníku
  • 15 sportovních režimů

Hodinky budou mít také standardní schopnost ovládat přes Bluetooth přehrávání hudby nebo spoušť foťáku v mobilu. Nechybět nebude ani několik “hlídačů” zdraví včetně monitoringu kvality spánku. Například u GPS zdroj přímo potvrzuje, že jej zákazníci očekávat nemají. Kolem NFC slovo nepadlo. Zatím vůbec není jasné, kdy, kde, za kolik a pod jakým jménem se Realme hodinky objeví. Už teď se dá ale předpokládat, že se zařízení se svou výbavou zařadí někam vedle hodinek Amazfit Bip.

Líbí se vám odhalené verze a funkce Realme hodinek?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)