Díky realme může 5G pod stromečkem přistát každému

realme 7i pod stromeček

Komerční článek

Otázku, zda vyměnit stávající mobilní telefon za nový či tímto dárkem potěšit své blízké, řeší o Vánocích spoustu z nás. Letos bude při rozmýšlení hrát roli i očekávaný nástup chytrých 5G sítí a čím dál širší nabídka v kategorii produktů se solidním výkonem a nízkou cenovkou. Zajímavou variantou jsou nové produkty od značky realme.

Blíží se doba, kdy 5G sítě nebudou výsadou jen uživatelů v Asii, rozšiřování této technologie patří mezi hlavní priority tuzemských operátorů. Vybavit se již nyní schopným telefonem, který umí 5G, se tak zdá být prozíravým řešením.

Je libo stažení filmu během několika vteřin? Žádný problém. Hovory by s touto sítí měly být tak rychlé, že nedojde k žádnému zpoždění. Své příbuzné či kamarády tak uslyšíte v reálném čase, i když budou třeba na druhém konci světa. Mezinárodní telekomunikační unie uvádí, že by mělo být po dobu 95 procent datového přenosu dosahováno rychlosti stahování 100 Mbit/s. realme 7 5G pod stromeček

O tom, že je síť páté generace uživatelsky velmi žádaná, svědčí i celosvětový rekord v prodejnosti. Letos se podle výzkumné společnosti Strategy Analytics odbyt zařízení s podporou 5G zvýší zhruba o 1300 procent a dosáhne množství 250 milionů přístrojů. Přispěje k tomu určitě i společnost realme, která v současnosti nabízí nejlevnější 5G telefon na českém trhu. Model realme 7 5G je k mání již za zhruba 7500 korun.

Tento přístroj netrpí neduhem mnoha jiných dnešních 5G telefonů, které přitom stojí podstatně více. Tím byla slabá výdrž baterie, na níž se podepisuje, když uživatel 5G v aktivním režimu delší dobu nevyužívá. Telefon realme 7 5G se chlubí článkem o velikosti 5000 mAh, což je kromě bezproblémového chodu 5G dost i na dlouhotrvající konzumování zábavného obsahu. A v záloze vždy máte rychlé nabíjení.

Pokud je právě kapacita baterie při výběru dárků pro vás či vaše blízké prioritou, zaměřte svou pozornost i na realme 7i. Nový herní telefon, který míří na český trh 10. prosince. Tomu dal výrobce do vínku ještě silnější baterii o kapacitě 6000 mAh, která by vám měla stačit na sledování 18 filmů za sebou, poslech 1200 písniček nebo hovor o délce 43 hodin! realme 7i vanoce

Gamerům polichotí i procesor MediaTek Helio G85 a GPU Mali-G52, který umožní hrát i ty nejnáročnější hry bez jakéhokoliv sekání. Co všechno realme 7i umí, se dozvíte v recenzi na Svět Androida.

Je známo, že Ježíšek má rád moderní technologie a vychytávky. Telefony od realme, ať už jde o model pro 5G sítě či herního superhrdinu, si na cestu k vám pod stromeček jistě přibalí rád.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)