Už i Razer má zcela bezdrátová sluchátka. Zaujmou cenou i nízkou latencí

razer hammerhead true wireless predstaveni

Apple není jediná společnost, která tento týden představila zcela bezdrátová sluchátka. Přidává se i herní společnost Razer se sluchátky Hammerhead True Wireless. Oproti konkurenci se můžou pochlubit hodně dobrou cenou a zároveň speciálním režimem pro hraní her a sledování filmů.

Razer Hammerhead True Wireless se hodí na hraní her i sledování filmů

Nová sluchátka od Razeru mají poměrně standardní design, který jsme mohli vidět u mnoha zcela bezdrátových sluchátek (tzv. True Wireless). Jeden z hlavních taháků je speciální režim, se kterým se snižuje odezva až na 60ms. Právě odezva je jeden z problémů některých bezdrátových sluchátek, poznat to jde hlavně při hraní her nebo sledování videí. Například pokud vidíte na videu osobu mluvit, tak nemusí být zvuk ze sluchátek zcela synchronizovaný s ústy. To by měl řešit nový režim u těchto sluchátek.

Propojení s telefonem probíhá u těchto sluchátek pomocí Bluetooth 5.0. Frekvenční odezva je 20 – 20kHZ, Razer slibuje jednoduché a rychlé párování, voděodolnost IPX4, což znamená ochranu proti potu. Výdrž baterie bohužel není zrovna ideální, hudbu přehrávat vydrží 3 hodiny. Nabíjení probíhá v pouzdře, které nabídne dalších 15 hodin přehrávání. Na druhou stranu ale potěší nižší cena, alespoň oproti konkurenci od Applu, Samsungu, Googlu či Microsoftu. Razer Hammerhead True Wireless se budou prodávat za 120 eur, v přepočtu cca 3 000 Kč.

Jak se vám líbí tato sluchátka od Razeru?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)