První snímek Nokia XR20 je na světě. Na co firma láká?

Nokia XR20

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že společnost HMD Global chystá další mobilní telefon střední třídy s názvem Nokia XR20. Ten se má dočkat své premiéry již 27. července a díky nově zveřejněnému snímku máme přibližnou představu o tom, jak bude telefon vypadat.

První snímek Nokia XR20

Na fotografii můžeme vidět telefon v tmavě modré variantě, který je obklopený vodou což pravděpodobně poukazuje na přítomnost certifikace IP68. Modul fotoaparát je odlišný od prvních renderů. Na dolní straně se nachází kromě USB-C portu také jack pro sluchátka a hlasitý reproduktor, na levé straně pak power tlačítko.

První snímek Nokia XR20

Pod kapotou tiká čipset Snapdragon 480 5G, kterému bude dopomáhat 6 nebo 8 GB RAM. Dominantou telefonu má být pak velký 6,67″ LCD displej s HD+ rozlišením a o výdrž se má starat 5 000mAh baterie. Telefon se má dostat samozřejmě také na evropský trh.

Koupili byste si telefon Nokia?

Zdroj: lovenokia

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)