Průvodce kempy v ČR a SR

2012-04-24 08.03.33

Na Google Play se objevil první český průvodce po českých a slovenských kempech. Aplikace je velice jednoduchý a účelná. V samotné aplikaci vidíte Google mapu, na které jsou označena míst,a, kde se nachází kempy. Po kliknutí na bod se vám zobrazí okno se základními podrobnostmi o kempu, včetně několika tlačítek pro spuštění navigace, volání do kempu nebo případně napsání e-mailu. V neposlední řadě je zde i tlačítko přímého www odkazu na daný kemp, který se vám otevře v prohlížeči. Samotný mapový náhled lze přepínat mezi klasickým nebo satelitním zobrazením. Více možností byste asi hledali marně.

2012-04-24 08.03.33
Zobrazení na telefonu

Screenshot_2012-04-24-07-57-00
Zobrazení na tabletu

Screenshot_2012-04-24-07-59-52
Náhled kempu v prohlížeči po kliknutí na příslušný bod na mapě v aplikaci

Popis podle autorů:

přehled kempů přímo do Vašeho mobilního telefonu

a to samozřejmě zdarma !Pokud vlastníte telefon, nebo tablet s operačním systémem Android, neváhejte a již nyní na marketu Play.google zadejte v hledání “kempy v ČR a SR” a stáhněte si naší první verzi aplikace.  Podle zájmu Vás, uživatelů, budeme aplikaci dále rozšiřovat i pro ostatní operační systémy.

Co aplikace umí:

Získáte přehledný přehled kempů z ČR i SR znázorněných symboly na mapě – stejně jako v naší internetové verzi. U každého kempu jsou pak po rozkliknutí k dispozici kromě názvu a adresy další nejpotřebnější informace: otevírací doba, druh nabízeného typu ubytování, kategorie(počet hvězdiček) a samozřejmě kontakty.

Aplikace plně využívá předností chytrých telefonů – můžete tedy přímo do kempu zavolat, poslat poptávku e-mailem, nebo se nechat do kempu nechat v autě navigovat- již tedy žádné hledání kempu po nocích !

Pro získání podrobných informací o kempu je pak tato mobilní aplikace přímo projena na naše webové stránky a jste odkazovány na detailní zpracování kempu, kde pak již máte mimo popisu v jednotné grafické podobě i odkaz na vlastní internetové stránky jednotlivého kempu.

V případě že zjistíte, že v přehledu některý, Vám dobře známý kemp v databázi chybí, můžete na něj přímo z aplikace upozornit a my jej pak pro Vás jak do internetové, tak i mobilní verze rychle dodáme.

Jedná se tedy o ideální kombinaci k internetové verzi našich stránek.

Nebudeme se již dále rozepisovat vyzkoušejte a přesvěčte se sami, budeme se těšit na Vaše názory a samozřejmě předem děkujieme i za hodnocení, které této aplikaci na play.google udělíte.

Chystáte se tento rok kempovat? Využijete tuto aplikaci?

Czech campsites
Czech campsites

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)