Sledujte slevy a akční ceny v obchodech s aplikací Promotheus

slevy-a-akcni-ceny-promothe

Neradi zbytečně utrácíte a zajímají vás slevy a akční ceny v obchodech? Už nemusíte chodit do poštovní schránky pro letáky! Aktuální nabídky si můžete prohlédnout pohodlně ve svém telefonu či tabletu. Stačí si nainstalovat aplikaci Promotheus.

Obsah článku

Co aplikace Promotheus slibuje?

Hned na začátek musíme podotknout, že se ani zdaleka nejedná o první aplikaci pro sledování akčních letáků obchodních řetězců. V minulosti jsme představili například programy Kupi.cz či Akční ceny. Některé řetězce pak mají i své vlastní aplikace – namátkou jmenujme například Globus nebo Lidl.

Za programem stojí pražská firma Opportunus s.r.o., provozující například webovou stránku Kompas slev. Čím chce prorazit? V aplikaci najdete slevy a akční ceny z více než stovky řetězců a obchodů, celkem se přitom jedná o více než deset tisíc prodejen.

Jako hlavní výhody autoři v Obchodě Play jmenují:

  • Letáky více než stovky českých obchodů pohodlně na obrazovce vašeho telefonu.
  • Rychlá a přehledná možnost listovat akčními nabídkami a slevami.
  • Díky možnosti výběru konkrétní pobočky uvidíte pro ni platný akční leták.
  • Možnost prohlížet letáky při nákupu přímo mezi regály obchodu.
  • Upozornění na nové letáky ve zvolených obchodech.
  • Moderní aplikace s atraktivním designem a intuitivním ovládáním.

Jak najít slevy a akční ceny?

Po prvním spuštění čeká slev chtivého zákazníka výběr země. Je poněkud paradoxní, protože nabídka aktuálně čítá jedinou položku – Českou republiku. Autoři si tak patrně připravují zázemí pro případnou expanzi do zahraničí.

Na úvodní stránce jsou k dispozici dvě sekce: Všechny obchody a Oblíbené obchody. Ta druhá je zpočátku prázdná a své oblíbené řetězce do ní přidáte jednoduše klepnutím na hvězdičku. Přepínačem v horní části sekce si můžete aktivovat upozornění na nové letáky z vašich oblíbených obchodů, což vnímáme jako velmi praktickou „vychytávku“.

V první sekci jsou obchody řazeny abecedně, s ohledem na jejich velké množství by se ale docela hodilo vyhledávání. Listování poměrně dlouhým seznamem, čítající několik desítek položek, je totiž docela zdlouhavé.

Po klepnutí na obchod budete v některých případech vyzváni k zadání města nebo ulice. Tímto způsobem Promotheus zajišťuje, aby správně ukazoval jen slevy a akční ceny ve vaší pobočce. Pobočku je přitom možné kdykoli jednoduše změnit.

Listujeme letáky

Letáky jsou prezentovány v podobě seznamu s náhledy, u každého je vyznačena doba jeho platnosti. Po otevření můžete listovat jednoduše posunem prstu doleva či doprava. Obrázky lze i přibližovat, ovšem často je to na úkor kvality a čitelnosti. K návratu na původní velikost stačí dvakrát klepnout.

Promotheus slouží skutečně jen k prohlížení letáků. Nenabízí tedy možnost ukládat si jednotlivé položky do nákupního seznamu, ani žádné další funkce, na které jsme zvyklí z konkurenčních programů. Aplikace tak funguje opravdu jen jako alternativa k papírovému letáku, což rozhodně není na škodu a řadě uživatelů to bude vyhovovat.

V postranní nabídce se nachází navíc jen možnost pro přidání pobočky obchodu, která chybí v databázi. Předpokládáme, že po vyplnění jednoduchého formuláře a ověření autoři tuto pobočku přidají do seznamu.

Resumé

Aplikace Promotheus přináší slevy a akční ceny v jednoduché a snadno použitelné podobě. Svou filozofií připomíná klasické papírové akční letáky a nenabízí žádné zbytečné funkce. Bude tak vyhovovat především nenáročným uživatelům, kteří si chtějí prohlížet zboží v akci, ale nepožadují žádné pokročilejší funkce.

Promotheus je v Obchodě Play teprve dva týdny a za tu dobu zaznamenal více než stovku stažení. Nakolik odpovídá představám zákazníků vyjadřuje dostatečně jasně průměrná známka 4,9. Necelých 10 MB velký instalační balíček můžete použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.1 a vyšším.

Promotheus – Weekly ads, sales
Promotheus – Weekly ads, sales

Sledujete slevy a akční ceny v obchodech?

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)