Vodafone 10x vylepší svůj základní datový tarif

Připojení na měsíc Vodafone 1 GB

Český Vodafone se rozhodl příjemným způsobem “nafouknout” svůj nejlevnější tarif určený zájemcům o datové přenosy. U základního datového tarifu Připojení na měsíc navýší objem dat trvale ze 100 MB na 1 GB. Tarif, který využívají především majitelé předplacených karet, ale je určený každému, kdo se potřebuje třeba jen občas ze svého telefonu dostat na internet, tak poslouží mnohem efektivnějším způsobem. Ke změně má dojít na konci léta a zmíněný tarif bude stát namísto 49 korun nově 79 Kč.

Připojení na měsíc od Vodafone nově se stropem 1 GB

„Za 49 korun jsme dosud nabízeli 100 MB dat, nově to bude za 79 korun 1 GB dat. To znamená, že za cenu vyšší o 30 korun dostane zákazník desetinásobek. Vodafone při digitalizaci společnosti odstraňuje další bariéry i obavy, že si lidé nemohou mobilní připojení k internetu kdykoliv dovolit. Je mnoho obyčejných situací, kdy vám datové připojení pomůže. Chceme, aby si každý mohl v případě potřeby kdekoliv vyhledat třeba dopravní spojení, pročítat web nebo být přes chatovací aplikace a sociální sítě v kontaktu s blízkými,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Připojení na měsíc Vodafone 1 GB nabídka

Po aktivaci tarifu zákazník nově získá 1 GB dat na následujících 30 dní. Pokud data vyčerpá, tarif se mu kompletně obnoví – dostane opět 1 GB za 79 korun na nových 30 dní. Stačí si tak hlídat jenom dostatek kreditu na obnovení.

Kolik znáte lidí, kterým takový tarif postačí?

Zdroj: Vodafone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)