Přijďte na WordCamp Praha 2020, největší konferenci v ČR nejen o WordPressu

wordcamp praha 2020 wordpress

Komerční článek

Zajímáte se o webové stránky, marketing, tvorbu obsahu nebo řízení webových projektů? Rádi se vzděláváte a nenecháte si ujít žádné setkání s lidmi z oboru? Pak by vám neměl ujít únorový WordCamp Praha 2020. Co víc, tento víkend nabitý WordPressem je ideální akcí pro zahájení vaší konferenční sezóny v roce 2020. WordCamp Praha je největší konferencí o WordPressu v České republice. Letošní 7. ročník se bude konat 29. února 2020 pod taktovkou hlavní organizátorky Karolíny Vyskočilové v prostorách pražského Cubex Centra.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

WordPress WordCamp Praha 2020

Nabitý program po celý den Letos jsou díky novým a větším prostorám připraveny tři hlavní linie přednášek: technické přednášky pro webové vývojáře (výkon, Gutenberg, bezpečnost a automatizace), nastavování procesů pro lepší weby (zadání, smlouvy, UX, MVP a SEO) a větev věnovaná tvorbě obsahu, inspiraci a zajímavostem z wordpressového světa. Do Prahy tentokrát přijede i množství zajímavých zahraničních hostů a účastníci tak uslyší i přednášející, kteří zatím do Česka nikdy nezavítali. Polovina příspěvků bude v angličtině, takže si na své přijdou i ti, kdo nevládnou češtinou.

Pozor

Jelikož jsme jeden z největších CZ/SK webů, které běží na WordPressu, bude mít Svět Androida přednášku, kde se dozvíte spoustu zákulisních informací, jak vznikal nový web

Kromě toho je připraveno několik praktických workshopů a specializovaných přednášek jak pro uživatele (page buildery včetně Gutenbergu, WooCommerce), tak pro vývojáře (Gutenberg, dokumentace, AMP). Networking Konference samozřejmě nejsou jen o přednáškách, ale i o propojování komunity.

WordCamp Praha 2018 – Flashback

WordCamp Praha 2018 - Flashback

Seznámit se s novými tvářemi můžete během pauz mezi přednáškami, na obědě, při doplňkovém programu nebo u stánků partnerů – a také na Happiness baru a samozřejmě na afterparty. Další informace a lístky Rozhovory se speakery, program a další najdete na oficiálním webu konference 2020.prague.wordcamp.org, kde si můžete také pořídit vstupenky, a to aktuálně za 499 Kč bez DPH. Pokud chcete akci podpořit jako sponzor, máte pořád ještě šanci – stále zbývá několik volných míst. 

Přijdete na WordCamp Praha 2020?

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)