Překladač Google dostává nový vzhled Material You. Jak se vám líbí?

Android 12 material you překladač google

Překladač Google je jednou z aplikací, která nepřešla na design Material Theme a rovnou tak naváže na Material You, když její design pochází už z roku 2014, kdy byla představena první generace Material Design. Zatím se změna týká pouze nových Pixelů.

Aplikace Překladač Google dostává Material You design

Dnes se na Google Play objevila nové verze aplikace Překladač Google6.25.0.02.404801591, která se ukazuje některým uživatelům ve zcela novém kabátku. Samozřejmě tou největší změnou je přítomnost funkce Dynamic Color, která přizpůsobí barvy tak, aby ladila se zbytkem systému. Ve spodní části pak nalezneme tlačítka pro překlad z fotoaparátu či hlasový překlad. Zbytek pak vypadá velice podobně jako u staré verze.

Překladač Google
Překladač Google

Je zajímavé, že doposud aktualizaci nedostal ani nedávno představený Google Pixel 5a.   Pokud byste náhodou měli nový design k dispozici i na vašem telefonu, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Jak se vám nový design líbí?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)