Překladač Google má nový design. Zjednodušuje používání služby

google prekladac ma novy design

Už je to dlouhých 12 let, co se poprvé spustila služba Google Translate.  Od té doby se služba několikrát vyvinula. Zpočátku existovaly překlady pouze mezi angličtinou a arabštinou, nyní už ale překládá přes 30 trilionů vět za rok ve 103 jazycích. Google překladač má nový Material Design 2, který je přehlednější a taky hodně věcí zjednodušuje.

Google překladač s novým designem: Dostalo se i na několik zjednodušení

Překladač Google se stal základním kamenem pro komunikaci mezi různými jazyky. Webová verze této služby prošla změnami a všimnout si můžete úplně nového vzhledu, který vychází z pravidel Material Designu 2.  Google redesign rozdělil do tří hlavních částí:

Nový design má podobný vzhled jako ostatní Google služby a aplikace které v poslední době přešly na Material Design 2.  Jde  o další službu s jednotným designem. Několik funkcí bylo přemístěno na viditelnější místo, například málo využívaná funkce nahrávání dokumentů má nově nabídku rovnou na hlavní obrazovce.

prekladac google ma novy desig

Vylepšeno bylo ukládání a organizace překladu, které například využíváte k vyhledávání důležitých informací. Ke každému uloženému překladu se dají přidat štítky. Takže je můžete rychle najít. Nově je webová služba překladače Google responsivní a dynamicky se přizpůsobuje velikosti displeje, takže se pohodlně používá na telefonu, tabletu i na PC.

Google Translate
Google Translate

Jak se vám líbí nový design Google překladače?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)