Představení Nubia Red Magic 5S se blíží: 144 Hz displej i Snapdragon 865+

nubia red magic 5s

Společnost Nubia chystá model Red Magic 5S, jehož představení se blíží. Minulý týden nám dala první střípky o novém modelu a stanovila také datum odhalení na 28. července. Co tedy o chystané bestii víme?

V Red Magic 5S bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 865+, kterému bude sekundovat až 16 GB LPDDR5 RAM a rychlé úložiště UFS 3.1. Výbava tedy bude nekompromisní a jistě se bude jednat o jeden z nejvýkonnějších telefonů na trhu. Telefon bude mít také nový chladící systém a nebudou chybět ani 320 Hz dotykové triggery, které můžeme znát například z řady ROG Phone.

představení nubia red magic 5s

Nubia rovněž chystá příslušenství zvané Wind Cooling Magic Box, které bude telefon lépe chladit a můžeme se těšit třeba i na 3,5mm jack a USB-C port s podporou 30W nabíjení. Bude prodáváno samostatně a jeho cenu bychom se měli dovědět příští úterý. Také se očekává, že telefon přijde se 144 Hz AMOLED displejem. Více informací bychom se měli dovědět v následujících dnech.

Těšíte se na představení Nubia Red Magic 5S?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)