Nová předplacenka Vodafone: 300 MB dat, neomezené volání a SMS za maximálně 30 Kč/den

předplacená karta vodafone 30

Portfolio operátora Vodafone rozšiřuje nová předplacená karta, za 300 MB dat, neomezené volání a SMS zaplatíte maximálně 30 Kč za den. Tato nabídka je určena především nenáročným zákazníkům, kteří by nevyužili neomezený tarif, ani větší objemy dat. Základní ceník je tak rozšířen o zmíněnou nabídku až po tom, co uživatel za volání, SMS, nebo data utratí za den víc než 30 Kč.

Neomezené volání a SMS, kdykoliv potřebujete

Nabídku ocení zejména nenároční zákazníci, kteří telefon využívají pouze pro příležitostné hovory, SMS a data. Nevyplatí se jim proto pořizovat žádné výhodnější tarify a balíčky s pravidelnými poplatky, které přináší neomezené limity. I v takovém případě však může nastat situace, kdy uživatelé za den provolají polovinu kreditu. Této situaci se nyní snaží zabránit nová Vodafone předplacená karta 30. Jakmile totiž zákazník provolá, propíše, nebo prosurfuje více jak 30 Kč, automaticky do půlnoci dostává neomezený balíček pro volání a SMS. K tomu navíc pak 300 MB dat.

předplacená karta vodafone neomezené volání

Cena za minutu volání, SMS a 10 MB dat je pak souhrnně stanovena na 3 Kč. V praxi to pak znamená, že jakmile provoláte více jak 10 minut, napíšete více jak 10 SMS, nebo bude váš objem dat vyšší, než 30 MB, můžete až do půlnoci volat a psát zadarmo. Stejně jako využít zmíněných 300 MB dat. Předplacená karta 30, tak Vodafone zákazníkům pomáhá v tom, aby po dni neprovolali svůj kredit. Zároveň je nezavazuje k placení pravidelných poplatků za balíčky, nebo tarify.

Neomezené služby tak zákazník obdrží jen v případě, kdy je skutečně využije a může si být jist, že za den neutratí víc, než 30 Kč. Předplacená karta pak může být uživatelem monitorována v aplikaci Můj Vodafone, kde lze nalézt průběžné zprávy o denní útratě. Nová karta bude v prodejnách a na e-shopu k dispozici od 1. srpna. Cena karty je stanovena na 200 Kč, přičemž je přednabita stejnou částkou.

Zaujala vás nová Vodafone předplacená karta?

Zdroj: tisková zpráva

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)