TOPlist

Poznej Slovo nápověda pro všechny úrovně

napoveda poznej slovo slovni hra

Poznej Slovo je česká populární slovní hra, která si bere inspiraci z PixWords. Hlavním úkolem je uhodnout slovo podle nápovědy v obrázcích. A to rovnou ze čtyřech různých příkladů, tím se ale samozřejmě nesníží obtížnost. Sice jako v PixWords se nemusíte zaměřit jen na jeden objekt v jednom obrázku, ale rovnou ve čtyřech. Na druhou stranu to ale často ztíží uhodnutí, protože autor samozřejmě nevložil do všech čtyř obrázků stejný objekt. U pokročilých úrovní si pořádně procvičíte mozkové závity a určitě se vám bude hodit Poznej Slovo nápověda.

Pokud už nebudete znát odpověď, tak jsme pro vás připravili nápovědu jak podle obrázků, tak podle písmen. V tomto článku jsou odpovědi na všechny úrovně Poznej Slovo. Nad tímto odstavcem máte interaktivní vyhledávání, kdy stačí znát jen jedno písmeno a zbytek můžete nahradit hvězdičkami. Pod ním se vám pak ukáže správná odpověď.

Nápověda Poznej Slovo – Obsah článku

Poznej Slovo nápověda podle písmen: Jak vyhledávat?

Pokud už znáte alespoň jedno písmenko vaší tajenky, stačí jej zadat do polička výše a ty které neznáte, nahraďte znakem hvězdičky (*). Příklad: víte že slovo má čtyři písmena a druhé je E. Do interaktivního vyhledávacího políčka tedy zadejte *E** a hned na vás vyskočí slova s obrázky. V tomto případě je to sEdm. Vy už si jen pak vyberete tu správnou kombinaci :). Vyhledávaní je tak chytré, že vám nápovědu k obrázkům najde, ať už písmena zadáte s diakritikou (ř,č,š,…), nebo bez ní. Jak jednoduché.

napoveda poznej slovo

Poznej Slovo nápověda podle obrázků

Pokud ale zatím neznáte ani jedno písmeno, tak můžete použít i nápovědu podle obrázků. Všechny úrovně máme zobrazené i se slovy níže. Pokud byste i přesto měli problém s Poznej Slovo úrovní, tak se nám ozvěte do komentářů a společnými silami s naší komunitou se vám pokusíme najít vaši odpověď na úroveň.

poznej slovo napoveda cz

Jak stáhnout hru Poznej Slovo?

Nevíte, kde Poznej Slovo stáhnout? Nejlehčí způsob, jak se dá hra Poznej Slovo stáhnout, je přes Google Play. Pak stačí kliknout na instalovat. K instalaci stačí alespoň Android 2.3 a vyšší, takže v dnešní době bude fungovat na velké většině Android zařízení.

Poznej Slovo
Poznej Slovo

Hrajete Poznej Slovo?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)