TOPlist

Poznámky Google Keep nově podporují tmavý režim

google keep tmavy rezim

Už v březnu tohoto roku bylo odhaleno, že další aplikaci s podporou tmavého režimu budou poznámky Google Keep. Nyní se konečně vydává aktualizace, která tuto novinku aktivuje.

Tmavý režim pro poznámky Google Keep

Podpora tmavého režimu se pomalu ale jistě dostává do aplikací od Googlu. Důvodem jsou přípravy na vydání Androidu Q, který bude mít systémový tmavý režim, takže Google chce mít k tomuto režimu kompatibilní i aplikace. Google Keep obdržel tmavý režim ve verzi 5.19.191.07. Bohužel oproti předchozím aplikacím, se zde aktivace mírně liší.

Nestačí jen mít poslední verzi Google Keep, zároveň vám musí i Google na straně serveru tmavý režim aktivovat. Ručně se prozatím aktivovat nedá. Pokud ale tuto verzi aplikace chcete mít v telefon a zkusit štěstí, že Google vybere vás, můžete si ji stáhnout z APKMirror.com.

Z dostupných screenshotů si můžete všimnout dvou věcí. Do tmavé barvy se přepne i widget. Druhou změnou je to, že barvy poznámek už nejsou tak výrazné jako na bílém pozadí.

Google Keep - Notes and Lists
Google Keep - Notes and Lists

Jak se vám líbí tmavý režim v Google Keep?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)