Posouvatelné screenshoty v čistém Androidu prozatím nebudou

android q posouvatelny screenshot

Google do čistého Androidu postupně přidává funkce z nadstaveb. Jedna z funkcí, která se v nadstavbách jako třeba EMUI či Samsung Experience, je možnost posouvatelného screenshotu, kdy se vyfotí kompletní stránka od začátku až do konce. Tato funkce se měla konečně objevit i v čistém Androidu. A to díky nadcházejícími Androidu Q. Google ale bohužel změnil názor. Zástupce společnosti oznámil, že nyní posouvatelné screenshoty neuvidíme.

Posouvatelné screenshoty byly odloženy. V Androidu Q nebudou

Uživatelé dlouhou dobu požadovali tuto funkci. Vše naznačovalo tomu, že v Androidu Q ji uvidíme. Vše se ale změnilo v posledních dnech, kdy jeden ze zaměstnanců změnil na oficiálním fóru hlavní příspěvek na “prozatím neopraveno”. To v překladu znamená, že se Google na funkci nerozhodl nyní pracovat a nebude ji implementovat v brzké době.

posouvatelné screenshoty android

Zaměstnanec přidal komentář, že po diskuzi s týmem vývojářů a manažerů, se společnost rozhodla, že v tuto dobu ji nebudou implementovat. Pokud se Google rozhodne pro tuto funkci, tak minimálně za rok u další verze systému.

Chybí vám posouvatelné screenshoty přímo v Androidu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)