TOPlist

Podcasty Google se loučí. Napsal Google e-mail i vám?

Podcasty Google se loučí
  • Podcasty Google skončily ve Spojených státech a brzy dojde i na Českou republiku
  • U nás se oblíbená služba vypne 23. června, odběry lze přenést do YouTube Music
  • Na obě skutečnosti Google upozorňuje v e-mailových oznámeních

Oblíbené službě Podcasty Google zazvonil umíráček ve Spojených státech a brzy dojde také na zbytek světových regionů včetně České republiky. Platforma přestane fungovat 23. června a jako hlavní alternativa je propagováno YouTube Music, z čehož mnozí uživatelé nejsou dvakrát nadšení. Google se snaží na konec Podcastů upozornit své zákazníky napřímo prostřednictvím e-mailů.

První oznámení mně do poštovní schránky přistálo koncem dubna, kdy Google ohlásil, že se definitivně loučí s Podcasty. Současně představil nástroj pro migraci odebíraných podcastů do YouTube Music – jak oblíbené pořady přesunout, jsme blíže popisovali v samostatném návodu.

Další zprávu jsem obdržel včera, tedy v úterý 21. května. E-mail s předmětem „[Připomenutí] Spravujte odběry Podcastů Google“ se snaží znovu upozornit na konec Podcastů a možnost přesunu odebíraných pořadů do knihovny ve službě YouTube Music.

Také vám přišel e-mail ohledně vypnutí služby Podcasty Google?

Zdroj: vlastní

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)