TOPlist

Toto jsou aktuálně nejpopulárnější české podcasty. Kolik jich znáte?

Podcast roku 2023 ČR výsledky

Zajímalo by vás, které české podcasty jsou v roce 2023 nejoblíbenější u posluchačů a kterých si cení odborníci? Před několika hodinami byly vyhlášeny výsledky pátého ročníku ankety Podcast roku, takže můžete snadno získat odpověď na obě tyto otázky. V běžných kategoriích rozhodovalo hlasování veřejnosti, objevy roku pak vybírala odborná porota. A dopadlo to následovně…

Podcast roku 2023 ČR výsledky graf

„Absolutním vítězem se staly Opravdové zločiny. Veřejnost svým hlasováním rozhodla také o nejlepších českých podcastových počinech v celkem 9 tematických kategoriích. V nich se na stupně vítězů dostaly podcasty Host Lucie Výborné, Kriminálka, Brain We Are CZ, Hodina dějepichu, Kudy běží zajíc, Ve vatě, Hype-Cast a Vlevo dole. Objevem roku, který zvolila odborná porota, je podcast Pod svícnem. V anketě Podcast roku hlasovalo přes 100 tisíc lidí,“ informují pořadatelé na oficiálním webu. Na něm je možné najít také šedesátku nejlépe umístěných.

Umístění →
Kategorie ↓
1. 2. 3. 4. 5.
Zpravodajství a publicistika Vlevo dole Kecy a politika Vinohradská 12 5:59 Šťastný podcast
Talk Show Host Lucie Výborné U Kulatého stolu BROCAST PODCAST BEZ NÁZVU A-Cast & Kid Ajvn
Zábava Hype-cast Neplecha ukončena Fantastický podcast Chumelenice Buchty
Životní styl a zdraví Brain We Are CZ Log Aura. Patálie Balanc
Vzdělávací Hodina dějepichu Příběh, který se opravdu stal Přepište dějiny Meteor kanárci v siti
True Crime Opravdové zločiny Krimi příběhy Kriminalka Noční Múry KDO JE ZABIL?
Sport KUDY BĚŽÍ ZAJÍC Podry & Vacíno Za čárou Nosiči vody Bomby k tyči
Byznys a osobní finance Ve vatě Investiční podcast Vojta Žižka Škrty Kapesný Offline Štěpána Křečka
Veřejnoprávní Kriminálka Vinohradská 12 Host Lucie Výborné Buchty Meteor

Zmíněný objev roku, podcast Pod svícnem, který mapuje prostřednictvím rozhovorů příběhy obětí domácího násilí. Vzniká pod hlavičkou stejnojmenné nezávislé iniciativy, kterou v roce 2022 založily Michaela Studená a Barbora Urbanová s cílem edukace společnosti a změny legislativy v této oblasti. Vychází ve spolupráci s webem Novinky.cz.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak kolik z uvedených podcastů znáte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)