TOPlist

Skvělé Poco X3 Pro dostává systém MIUI 12.5. Kdy se dočkáme u nás?

poco x3 pro

Telefon Poco X3 Pro, který nabízí nejlepší poměr mezi cenou a výkonem ve své kategorii začíná dostávat systém MIUI 12.5. Aktualizace je prozatím dostupná v Indii a pokud nebudou objeveny žádné závažné problémy, začne se aktualizace v příštích týdnech šířit i v ostatních zemích. Teoreticky bychom se tak mohli dočkat ještě v červenci.

Poco X3 Pro dostává systém MIUI 12.5

Dle ředitele Poco India je důvodem omezenějšího aktualizování testování a sledování, zda se bude systém chovat normálně a nebudou objeveny žádné chyby. Nová aktualizace nese označení MIUI 12.5.3.0.RJUINXM a má velikost přibližně 830 MB. Obsahuje také červnové bezpečnostní záplaty, což je příjemný benefit. Zpravidla totiž dostávají telefony Xiaomi bezpečnostní aktualizace o něco později.

poco x3 pro miui 12.5

Systém MIUI 12.5 přináší rychlejší odezvu na gesta, vyšší vykreslovací výkon nebo celkově lépe odladěné prostředí. Velké aktualizace se dočkala aplikace Poznámky, ve které si nyní můžete vytvářet třeba myšlenkové mapy.

Jak jste spokojeni s Poco X3 Pro?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)