Poco M3 Pro 5G představeno. Nabízí 90 Hz displej, skvělý design a nízkou cenu

nový mobil poco

Po dlouhém čekání bylo konečně oficiálně představeno nové Poco M3 Pro 5G. Svými parametry se nápaditě podobá například nedávno recenzovanému realme 8 5G nebo Redmi Note 10 5G. Vyniká však designem, který je dle našeho názoru opravdu povedený. Pojďme se tedy společně na telefon nyní podívat.

Poco M3 Pro 5G oficiálně

Dominantou je 6,5″ LCD displej s Full HD+ rozlišením, maximálním jasem 400 nitů a obnovovací frekvencí 90 Hz. Telefon se však umí přizpůsobit právě přehrávanému obsahu a na základě toho snížit frekvenci až na 30 Hz, aniž by si toho uživatel všiml. Uprostřed jej narušuje průstřel s 8 MPx selfie kamerkou. Na zadní straně nalezneme 48 MPx hlavní fotoaparát a další 2 MPx snímače (hloubkový a makro).

Pod kapotou nám tiká čipset MediaTek Dimensity 700, který je tvořen pomocí 7nm procesu a dopomáhají mu 4 nebo 6 GB RAM LPDDR4X. O výdrž se pak stará 5 000 mAh baterie s podporou 18 W nabíjení. Můžeme samozřejmě počítat také s Androidem 11 s nadstavbou MIUI 12. Potěší také podpora microSD karet a přítomnost audio jacku. Za základní 4/64 GB variantu zaplatíme slušných 180 EUR, což je v přepočtu asi 4 600 korun.

Co na nové POCO říkáte?

Zdroj: YouTube POCO

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)