TOPlist

Tip: PocketPiano sbalíte do krabičky a hraje díky appce

PocketPiano Piano aplikace

Hrajete vy nebo někdo z vašich blízkých rádi na piano? A jste občas v situaci, kdy si říkáte „škoda, že ho tu teď nemáme“? Řešením je samozřejmě například elektrické piano neboli klávesy, které jsou poměrně snadno přenosné. Ale jde o i ještě elegantněji, chytřeji a s další úsporou místa. Projekt PocketPiano představuje elektronickou klaviaturu složenou ze segmentů s jednotlivými oktávami, které můžete pomocí magnetů zapojovat vedle sebe. Díky tomu je možné nástroj jednoduše rozložit a přenést.

https://www.youtube.com/watch?v=t_zBxQmq9_U&ab_channel=PocketPiano

Základem produktu PocketPiano je jeden chytrý modul, ke kterému může uživatel připojit libovolný počet dalších segmentů s klávesami. Zařízení na sobě přitom nemá žádný reproduktor. O nastavení zvuku a přenos stisknutých kláves do výstupního signálu se stará mobilní aplikace. Tu si uživatel zvolí sám, na výběr je několik. Prodejní balení, které obsahuje kromě základního modulu například dalších 7 oktáv, dva pedály a kufřík na přenášení, vyjde na 695 eur. Tedy asi 17 tisíc korun. Toto šikovné hudební zařízení se dá koupit přímo z webu výrobce.

Jak dobře hrajete na piano?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)