Aplikace Počasí & Radar lépe informuje o sněhu na horách

Počasí Radar aplikace počasí na horách sníh lyžování snowboarding sjezdovky stopy

Autoři populární aplikace Počasí & Radar oznámili zajímavou novinku pro lyžaře, snowboardisty a další zájemce o aktuální informace o sněhové nadílce na kopcích. Kompletně přepracovaná funkce Počasí na horách poskytuje informace o aktuálním počasí přímo v lyžařském středisku a kromě pohledu na příštích 90 minut nabízí také nejnovější snímky z webkamer z lyžařských středisek.

Weather & Radar - Storm radar
Weather & Radar - Storm radar

“Přesná předpověď počasí na dnes a na zítra je ideální pro ty, kteří chtějí z pohodlí domova plánovat krátký výlet do hor nebo nejbližší dny zimní dovolené,” říkají vývojáři a vyjmenovávají, které informace se v rámci předpovědí od aplikace nově dozví:

  • aktuální teplotu
  • počet hodin slunečního svitu
  • UV index
  • pocitovou teplotu
  • s jakými nárazy větru je třeba počítat

Další novinka už je věnována přímo sněhové nadílce, sjezdovkám a bílým stopám. “Je specifikována výška nového sněhu pro každou lyžařskou oblast. Lyžaři v hlubokém sněhu a mimo sjezdovky nyní lépe vědí, kdy a především kolik nasněžilo naposledy. Najdete zde také informace o sněhové pokrývce v údolí a na vrcholu. Zprávy o stavu sjezdovek jsou denně aktualizovány přímo z lyžařských areálů. A novinkou jsou i informace pro fanoušky severského lyžování. Běžkaři tak nyní vidí, kolik kilometrů tratí je pro ně upraveno,” zmiňují autoři.

Jak často hledáte informace o sněhu v mobilu?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)