TOPlist

Na Playstation 5 míří nová aktualizace! Přináší parádní widgety

playstation 5 update
  • Sony vydalo první betu firmwaru 9.0.0 na konzole Playstation 5
  • Ta přináší zcela nové a užitečné widgety
  • V tuto chvíli si je ale mohou vychutnat pouze uživatelé v USA

Společnost Sony v tichosti zpřístupnila vybraným účastníkům beta programu novou verzi firmwaru pro PlayStation 5, která přináší několik vylepšení a novinek. Mezi nejvýraznější změny patří přepracovaná karta Explore s novými widgety, ačkoliv ty jsou zatím k dispozici pouze pro uživatele v USA. Díky videu od YouTubera s přezdívkou Mystic, si je ale můžeme prohlédnout už nyní.

Nová karta Explore umožňuje skrz widgety zobrazit aktuální využití paměti konzole, nedávno pořízené snímky obrazovky a videa, připojené ovladače a příslušenství spolu s aktuálním stavem baterie, seznam přátel a jejich aktivity a nové hry v PlayStation Plus. Všechny widgety bude možné různě přizpůsobit, ačkoliv současná beta neumožňuje měnit jejich uspořádání, což by se ale mělo změnit.

BIG PS5 UI Home Screen Upgrade: Widgets, Friend Activities, Live Wallpapers & More

BIG PS5 UI Home Screen Upgrade: Widgets, Friend Activities, Live Wallpapers & More

V Česku si na aktualizaci ještě nějakou dobu počkáme. Sony se zatím nevyjádřilo, kdy firmware s označením 9.0.0 vydá pro všechny uživatele. Spekulace však naznačují, že společně s Playstation 5 Pro, který by měl spatřit světlo světa na podzim, vydá japonský gigant také firmware 10.0.0, vypuštění 9.0.0 by tedy nemělo trvat příliš dlouho.

Sony PlayStation 5 (Slim)

Kde koupit:

Jak se vám líbí nové widgety na Playstationu?

Zdroj: Mystic YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)