Playstation 5 levnější nikdy nebyl. Za kolik ho teď koupíte v Česku?

playstation 5 sleva čr
  • Playstation 5 v Česku dál zlevňuje
  • Verzi s mechanikou koupíte už od 11 246 Kč

PlayStation 5 je nyní v České republice dostupný za nejnižší cenu v historii. Na začátku dubna jsme vás informovali o slevách, které poskytovala hromada e-shopů. K dostání byl tehdy již od 12 790 Kč, nyní však obě verze konzolí (s mechanikou i bez) zlevňují ještě citelněji.

V současnosti nejpopulárnější herní konzole je dostupnější než kdy dříve. Už dávno jsou pryč doby, kdy jsme konzoli museli shánět na bazarech za vysoké ceny. Skladem jsou u většiny obchodníků, dle serveru Heureka se dá verze s mechanikou sehnat už od 11 246 Kč. Digitální varianta pak dokonce od 10 430 Kč. V tomto případě se připlacení osmi stovek vyplatí. V obchodech totiž často fyzické kopie koupíte levněji, než na Playstation Store, na který byste byli odkázáni v případě, kdybyste si koupili digitální edici.

My PS5 Review after 2 Years – the Good & Bad!

My PS5 Review after 2 Years - the Good & Bad!

Pokud jste tedy přemýšleli o koupi herní konzole, možná je právě teď ta ideální příležitost. Nebo rovnou můžete počkat na Playstation 5 Pro, který by se měl objevit ke konci letošního roku.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí Playstationu 5?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)